Posiadamy kilka modeli drukarek fiskalnych dopasowanych do różnego rodzaju działalności gospodarczych oraz do wymagań użytkownika.


Elzab Zeta

to tania, dobra i sprawdzona drukarka fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów - kopia pamięci zapisywana jest na karcie SD. Mimo niskiej ceny w drukarce zastosowano podzespoły dobrej jakości, które powinny zapewnić bezawaryjną pracę przez cały okres eksploatacji urządzenia. Jest to drukarka polecana szczególnie do tych punktów, w których liczą się małe wymiary urządzenia.
Drukarka posiada możliwość wydruku faktur vat oraz NIPu nabywcy. Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo - magazynowym.
Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika. W stopce paragonu można również umieścić np. dane kontaktowe swojej działalności, dowolny tekst lub slogan.
Drukarka posiada możliwość współpracy z dwoma stanowiskami - z obu stanowisk równocześnie może być prowadzona sprzedaż - nie trzeba kupować kolejnej drukarki fiskalnej, co zapewni znaczne oszczędności w firmie. Urządzenie można rozbudować o zewnętrzny wyświetlacz dla Klienta.

Elzab Zeta
Elzab d10

to niewielkich rozmiarów drukarka fiskalna z kopią elektroniczną wyposażona w dotykowy ekran. Urządzenie świetnie sprawdza się we wszelakich punktach usługowo – handlowych, szczególnie w tych, w których nie ma dużo miejsca na większą drukarkę.
Urządzenie posiada możliwość współpracy nawet z czterema stanowiskami - z każdego stanowiska równocześnie może być prowadzona sprzedaż - nie trzeba kupować kolejnych drukarek fiskalnych, co zapewni znaczące oszczędności w firmie. Drukarka umożliwia wydruk faktur vat oraz NIPu nabywcy.
Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika. W stopce paragonu można również umieścić np. dane kontaktowe swojej działalności, dowolny tekst lub slogan.
Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo - magazynowym. Na wyświetlaczu można umieścić dowolny plik graficzny (np. logo, baner, promocje).

Elzab d10
Elzab Mera+ TE FV

drukarka fiskalna z kopią elektroniczną sprawdzająca się we wszystkich typach branż – od małych placówek po duże sklepy. Zastosowano w niej materiały i podzespoły wysokiej jakości, trwałe i niemalże bezawaryjne. Urządzenie posiada trwały i bardzo szybki mechanizm drukujący, któremu niestraszne nawet placówki o bardzo dużym natężeniu ruchu. Urządzenie wyposażono w automatyczny obcinacz papieru dla zapewnienia większej wygody obsługi.
Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika. W stopce paragonu można również umieścić np. dane kontaktowe swojej działalności, dowolny tekst lub slogan. Kolorowy wyświetlacz TFT o regulowanym położeniu umożliwia wyświetlanie grafiki (logo firmy, reklamy), haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny.
Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo – magazynowym. Drukarka umożliwia wydruk faktur vat oraz NIPu nabywcy. Urządzenie charakteryzuje się niezawodnością, szybkością i ogromnymi możliwościami.
Drukarka posiada możliwość równoczesnej współpracy z kilkoma stanowiskami sprzedaży - nie trzeba kupować kolejnych drukarek fiskalnych, co zapewni znaczące oszczędności w firmie.

Elzab Mera+ TE FV
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli drukarek fiskalnych z kopią elektroniczną.
ELZAB ZETA ELZAB d10 ELZAB MERA+ TE FV
typ drukarki fiskalnej stacjonarna przenośna stacjonarna
rodzaj kopii pamięci fiskalnej elektroniczna
sugerowana cena producenta 1 990 zł netto 2 990 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, PC


Dla każdego Klienta konfigurujemy, programujemy i ustawiamy drukarkę fiskalną w sposób indywidualny.
Pomagamy załatwić wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym. Przygotujemy wszystkie niezbędne formularze związane z zakupem i rejestracją drukarki fiskalnej.

Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem drukarki fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW