Oto najczęściej wybierane przez Podatników modele drukarek fiskalnych online.


Elzab Mera Online

drukarka fiskalna sprawdzająca się we wszystkich typach branż - od małych placówek po duże sklepy. Zastosowano w niej materiały i podzespoły wysokiej jakości, trwałe i niemalże bezawaryjne.
Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45) lub sieć Wi-Fi. Drukarka dysponuje ogromną bazą towarową (500 000 PLU). Urządzenie posiada trwały i bardzo szybki mechanizm drukujący, któremu niestraszne nawet placówki o bardzo dużym natężeniu ruchu. Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białego logo użytkownika. Urządzenie wyposażono w automatyczny obcinacz papieru dla zapewnienia większej wygody obsługi.
Kolorowy wyświetlacz TFT o regulowanym położeniu umożliwia wyświetlanie grafiki (logo firmy, reklamy), haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny. Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo - magazynowym. Drukarka umożliwia wydruk faktur vat oraz NIP'u nabycwy. Urządzenie charakteryzuje się niezawodnością, szybkością i ogromnymi możliwościami.
Drukarka posiada możliwość równoczesnej współpracy z kilkoma stanowiskami sprzedaży - nie trzeba kupować kolejnych drukarek fiskalnych, co zapewni znaczące oszczędności w firmie.

Elzab Mera Online
Elzab Cube Online

drukarka fiskalna do zadań specjalnych. Zastosowano w niej najlepszej jakości materiały i podzespoły, którym niestraszne żadne warunki pracy. Urządzenie świetnie się sprawdzi w każdej branży - od małych punktów handlowo - usługowych po duże sklepy o wielkim natężeniu ruchu. Urządzenie posiada większą odporność na zalanie w stosunku do innych drukarek fiskalnych.
Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45) lub sieć Wi- Fi.
Drukarka fiskalna - w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku - umożliwia wykonanie aż 2 100 raportów dobowych (w większości dostępnych modeli jest to 1 830 raportów dobowych, czyli lat ciągłej pracy). Zastosowano tutaj najlepszej jakości, niezwykle szybki i wzmocniony mechanizm drukujący z automatycznym obcinaczem papieru dla zapewnienia większej wygody obsługi. Urządzenie jest przystosowane do papieru termicznego o szerokości 80 mm. Szersze paragony to większa przejrzystość i estetyka w porównaniu do standardowej szerokości 57 mm.
Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białego logo użytkownika.
Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo - magazynowym. Drukarka umożliwia wydruk faktur vat oraz NIP'u nabywcy.
Drukarka posiada możliwość równoczesnej współpracy z kilkoma stanowiskami sprzedaży - nie trzeba kupować kolejnych drukarek fiskalnych, co zapewni znaczące oszczędności w firmie.

Elzab Cube Online
Elzab Zeta Online

to tania, dobra i sprawdzona drukarka fiskalna z wbudowanym modułem Wi-Fi. Mimo niskiej ceny w drukarce zastosowano podzespoły dobrej jakości, które powinny zapewnić bezawaryjną pracę przez cały okres eksploatacji urządzenia. Jest to drukarka polecana szczególnie do tych punktów, w których liczą się małe wymiary urządzenia.
Drukarka posiada możliwość wydruku faktur vat oraz NIPu nabywcy. Dzięki trzem protokołom komunikacyjnym urządzenie współpracuje niemal z każdym oprogramowaniem sprzedażowo – magazynowym.
Nagłówek i stopkę paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika. W stopce paragonu można również umieścić np. dane kontaktow swojej działalności, dowolny tekst lub slogan.
Drukarka posiada możliwość współpracy z dwoma stanowiskami - z obu stanowisk równocześnie może być prowadzona sprzedaż - nie trzeba kupować kolejnej drukarki fiskalnej, co zapewni znaczne oszczędności w firmie. Urządzenie można rozbudować o zewnętrzny wyświetlacz dla Klienta.

Elzab Zeta Online
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli drukarek fiskalnych online.
ELZAB MERA ONLINE ELZAB CUBE ONLINE ELZAB ZETA ONLINE
typ drukarki fiskalnej stacjonarna
łączność z serwerami Minist. Fin. LAN (RJ-45) / Wi-Fi Wi-Fi / USB
rodzaj kopii pamięci fiskalnej pamięć chroniona
sugerowana cena producenta 2 990 zł / 3 090 zł netto 2 799 zł netto 1 990 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę zapytaj o cenę zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, PC


Dla każdego Klienta konfigurujemy, programujemy i ustawiamy drukarkę fiskalną w sposób indywidualny.
Wykonujemy także test wraz ze sprawdzeniem jakości połączenia oraz sprawdzamy poprawność wymiany kluczy i szyfrowanie połączenia z serwerami Ministerstwa Finansów.
Pomagamy załatwić wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym: Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem drukarki fiskalnej, kliknij tutaj

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW