Oto najczęściej wybierane przez Podatników modele kas fiskalnych z kopią elektroniczną.


Farex Perła E Plus (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

mała i lekka kasa fiskalna z kopią elektroniczną, dedykowana dla różego rodzaju punktów handlowych i usługowych. Kopia pamięci zapisywana jest na karcie SD - w kasie fiskalnej nie ma drugiej rolki papieru. Jest to znacznie efektywniejsze rozwiązanie, tańsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze. Paragon fiskalny blaknie już po kilku miesiącach - nawet przechowywany w suchym i odpowiednim miejscu. Kopia elektroniczna eliminuje ten problem.
Jest to przenośna kasa fiskalna, którą śmiało można zabierać ze sobą do “pracy w terenie”. Na w pełni naładowanym akumulatorze można wystawić około 900 paragonów. Sam mechanizm drukujący ma olbrzymią trwałość i pozwala na koło 50 km wydruków – około 400 000 paragonów. Zapewnia to bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy fiskalnej. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych), dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.
Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dostosowania menu kasy do własnych potrzeb - można wybrać najczęściej używane funkcje i mieć je zawsze pod ręką. Kasa fiskalna ma możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.

Farex Perła E Plus
Farex Bursztyn E Plus (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

to mała i lekka kasa fiskalna z kopią elektroniczną, przeznaczona dla niewielkich punktów handlowych oraz usługowych różnego rodzaju. Kasa fiskalna posiada również wydajny akumulator, który zapewni bezproblemową pracę bez dostępu do sieci elektrycznej. Mechanizm drukujący jest szybki, trwały i niemal bezobsługowy - w zasadzie wystarczy tylko sprężone powietrze, aby od czasu do czasu usunąć zalegający kurz i pozostałości z papieru termicznego. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych) dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.

Farex Bursztyn E Plus
Elzab k10 (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

nowoczesna, mała, intuicyjna, dotykowa kasa fiskalna dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Urządzenie świetnie sprawdza się we wszelakich punktach usługowo -handlowych.
To urządzenie nowego typu – bez fizycznej klawiatury z z dużym dotykowym ekranem 4,3 cala, na którym wszystko wygląda bardzo czytelnie i przejrzyście.
Zastosowany tutaj ekran opornościowy można obsługiwać w rękawiczkach lub za pomocą np. rysika. Wbudowany akumulator wystarczy na kilkanaście godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Jest to naszym zdaniem najprostsza w obsłudze kasa fiskalna spośród innych dostępnych na rynku urządzeń.
Nagłówek paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. W stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, mając na uwadze autoreklamę własnej działalności. Dowolna grafika może również zostać umieszczona na ekranie kasjera.

Elzab k10
Elzab Mini E (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

mała, lekka i stosunkowo prosta w obsłudze kasa fiskalna. Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach klawiatury. Klawiatura modułowa jest wygodniejsza w codziennej pracy. Dostępna jest także klawiatura płaska - klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną przed kurzem, wilgocią i brudem, dlatego polecamy ten model auto – serwisom, gastronomii oraz innym działalnością, u których występują cięższe warunki pracy.
Nagłówek paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. W stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, mając na uwadze autoreklamę własnej działalności.

Elzab Mini E
Aclas Kobra (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

mała, lekka i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Jest idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary sprawiają, że może być używana jako kasa przenośna. Kasa fiskalna posiada wbudowany akumulator o ogromnej pojemności 3 mAh, który pozwala na długotrwałą pracę bez dostępu do zasilania sieciowego.
Klawiatura urządzenia jest zabezpieczona przed zapyleniem i zalaniem co sprawia, że ten model można wykorzystywać nawet w trudnych warunkach (wilgoć, kurz, itp.). Urządzenie posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje.
Kasa fiskalna, w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku posiada możliwość wykonania aż 2100 raportów dobowych (standardowo w większości dostępnych modeli jest to 1830 - 5 lat ciągłej pracy).
W porównaniu do innych dostępnych modeli, można rozszerzyć gwarancję na urządzenie aż do 3 lat (standardowo jest to 1 rok). Producent zadbał o bezawaryjność modelu i daje możliwość użytkownikowi końcowemu dłuższego okresu gwarancyjnego.
Model posiada również możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.
Urządzenie posiada duże i wygodne klawisze, ułatwiające wygodną obsługę kasy. Szybki mechanizm drukujący oraz bardzo wyraźny wydruk sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kobra
Aclas Kos E (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

mała, przenośna i lekka kasa fiskalna -idealna dla osób świadczących swoje usługi w terenie. Jest to najmniejsza kasa fiskalna dostępna w tym przedziale cenowym.
Wbudowany akumulator wystarczy na kilkanaście godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną przed kurzem, wilgocią i brudem, dlatego polecamy ten model takim działalnością, u których występują cięższe warunki pracy. Urządzenie posiada definiowalne przyciski, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do nich najczęściej używane funkcje.
Kasa fiskalna - w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku - umożliwia wykonanie aż 2100 raportów dobowych (w większości dostępnych modeli jest to 1830 raportów dobowych, czyli 5 lat ciągłej pracy). W porównaniu do innych dostępnych modeli można przedłużyć aż do 3 lat (standardowy jest okres gwarancji producenta to 1 rok).
Nagłówek paragonu można zaprogramować o graficzne, czarno - białe logo użytkownika, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.
Szybki mechanizm drukujący o bardzo wyraźnym wydruku oraz bezawaryjność urządzenia sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie przenośne w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kos E
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych z kopią elektroniczną.
FAREX PERŁA E PLUS FAREX BURSZTYN E PLUS ELZAB k10 ELZAB MINI E ACLAS KOBRA ACLAS KOS E
typ kasy fiskalnej przenośna stacjonarna przenośna stacjonarna stacjonarna przenośna
rodzaj kopii pamięci fiskalnej elektroniczna
sugerowana cena producenta - - - - -
nasza cena -
dodatkowe akcesoria waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, PC


Dla każdego Klienta konfigurujemy, programujemy i ustawiamy kasę fiskalną w sposób indywidualny.
Pomagamy załatwić wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym. Przygotujemy wszystkie niezbędne formularze związane z zakupem i rejestracją kasy fiskalnej.

Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ON-LINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW