Oto najczęściej wybierane przez Podatników modele kas fiskalnych z kopią elektroniczną.


Farex Perła E Plus

mała i lekka kasa fiskalna z kopią elektroniczną, dedykowana dla różego rodzaju punktów handlowych i usługowych. Kopia pamięci zapisywana jest na karcie SD - w kasie fiskalnej nie ma drugiej rolki papieru. Jest to znacznie efektywniejsze rozwiązanie, tańsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze. Paragon fiskalny blaknie już po kilku miesiącach - nawet przechowywany w suchym i odpowiednim miejscu. Kopia elektroniczna eliminuje ten problem.
Jest to przenośna kasa fiskalna, którą śmiało można zabierać ze sobą do “pracy w terenie”. Na w pełni naładowanym akumulatorze można wystawić około 900 paragonów. Sam mechanizm drukujący ma olbrzymią trwałość i pozwala na koło 50 km wydruków – około 400 000 paragonów. Zapewnia to bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy fiskalnej. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych), dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.
Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dostosowania menu kasy do własnych potrzeb - można wybrać najczęściej używane funkcje i mieć je zawsze pod ręką. Kasa fiskalna ma możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.

Farex Perła E Plus
Farex Bursztyn E Plus

to mała i lekka kasa fiskalna z kopią elektroniczną, przeznaczona dla niewielkich punktów handlowych oraz usługowych różnego rodzaju. Kasa fiskalna posiada również wydajny akumulator, który zapewni bezproblemową pracę bez dostępu do sieci elektrycznej. Mechanizm drukujący jest szybki, trwały i niemal bezobsługowy - w zasadzie wystarczy tylko sprężone powietrze, aby od czasu do czasu usunąć zalegający kurz i pozostałości z papieru termicznego. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych) dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.

Farex Bursztyn E Plus
Elzab k10

nowoczesna, mała i uniwersalna kasa fiskalna z kopią elektroniczną, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Urządzenie świetnie sprawdzi się we wszelakich punktach usługowych oraz handlowych.
Mała, bardzo intuicyjna, wyposażona w solidną obudowę z dużym dotykowym, odpornym na zarysowania i temperaturę ekranem 4,3 cala na którym wszystko wygląda bardzo czytelnie i przejrzyście.
Model śmiało może być używany w terenie – pozwala na wydruk do 4200 paragonów bez ładowania akumulatora. Jest to prawdopodobnie najprostsza w obsłudze kasa fiskalna w Polsce.
Model posiada możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. Dodatkowo, w stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe swojej działalności. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, które pozwalają na autoreklamę firmy całkowicie za darmo. Na wyświetlaczu można umieścić dowolny plik graficzny (np. z promocyjnymi cenami lub coś podobnego).

Elzab k10
Elzab Mini E

mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Jest idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary, waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być używana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion, idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Klawiatura urządzenia jest zabezpieczona przed zapyleniem i zalaniem co sprawia, że ten model można wykorzystywać nawet w trudnych warunkach (wilgoć, kurz, itp.). Kasa fiskalna posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje.

Elzab Mini E
Aclas Kobra

mała, lekka i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Jest idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary sprawiają, że może być używana jako kasa przenośna. Kasa fiskalna posiada wbudowany akumulator o ogromnej pojemności 3 mAh, który pozwala na długotrwałą pracę bez dostępu do zasilania sieciowego.
Klawiatura urządzenia jest zabezpieczona przed zapyleniem i zalaniem co sprawia, że ten model można wykorzystywać nawet w trudnych warunkach (wilgoć, kurz, itp.). Urządzenie posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje.
Kasa fiskalna, w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku posiada możliwość wykonania aż 2100 raportów dobowych (standardowo w większości dostępnych modeli jest to 1830 - 5 lat ciągłej pracy).
W porównaniu do innych dostępnych modeli, można rozszerzyć gwarancję na urządzenie aż do 3 lat (standardowo jest to 1 rok). Producent zadbał o bezawaryjność modelu i daje możliwość użytkownikowi końcowemu dłuższego okresu gwarancyjnego.
Model posiada również możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.
Urządzenie posiada duże i wygodne klawisze, ułatwiające wygodną obsługę kasy. Szybki mechanizm drukujący oraz bardzo wyraźny wydruk sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kobra
Aclas Kos E

mała, przenośna i lekka kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Jest to najmniejsza kasa fiskalna dostępna w tym przedziale cenowym. Idealna dla osób świadczących swoje usługi w terenie. Kasa posiada mocny i wydajny akumulator, który zapewni długą i bezproblemową pracę bez konieczności ładowania. Klawiatura urządzenia jest zabezpieczona przed zapyleniem i zalaniem co sprawia, że ten model można wykorzystywać nawet w trudnych warunkach (wilgoć, kurz, itp.). Urządzenie posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje.
Kasa fiskalna, w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku posiada możliwość wykonania aż 2100 raportów dobowych (standardowo w większości dostępnych modeli jest to 1830 - 5 lat ciągłej pracy).
W porównaniu do innych dostępnych modeli, można rozszerzyć gwarancję na urządzenie aż do 3 lat (standardowo jest to 1 rok). Producent zadbał o bezawaryjność modelu i daje możliwość użytkownikowi końcowemu dłuższego okresu gwarancyjnego.
Model posiada również możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych.
Szybki mechanizm drukujący oraz bardzo wyraźny wydruk sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie przenośne w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kos E
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych z kopią elektroniczną.
FAREX PERŁA E PLUS FAREX BURSZTYN E PLUS ELZAB k10 ELZAB MINI E ACLAS KOBRA ACLAS KOS E
typ kasy fiskalnej przenośna stacjonarno/przenośna przenośna stacjonarno/przenośna stacjonarno/przenośna przenośna
rodzaj kopii pamięci fiskalnej elektroniczna
sugerowana cena producenta 1 149 zł netto 1 290 zł netto 1 089 zł netto 989 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, PC


Dla każdego Klienta konfigurujemy, programujemy i ustawiamy kasę fiskalną w sposób indywidualny.
Pomagamy załatwić wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym. Przygotujemy wszystkie niezbędne formularze związane z zakupem i rejestracją kasy fiskalnej.

Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ON-LINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 792 878 942 lub 604 641 683

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Edata Farex Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW