Kasy fiskalne z kopią papierową zostały wycofane ze sprzedaży. Więcej informacjitutaj
Od 1 maja 2019r. dostępne są tylko kasy fiskalne z kopią elektroniczną lub kasy fiskalne online.


Farex Perła Plus (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

mała i lekka kasa fiskalna z kopią papierową. Kopia paragonów drukowana jest na osobnej, drugiej rolce. Jest to rozwiązanie stare, nierozwijane, nieefektywne i niebezpieczne - paragon fiskalny blaknie już po kilku miesiącach - nawet przechowywany w suchym i odpowiednim miejscu.
Jest to przenośna kasa fiskalna, którą śmiało można zabierać ze sobą do “pracy w terenie”. Na w pełni naładowanym akumulatorze można wystawić około 700 paragonów. Sam mechanizm drukujący ma olbrzymią trwałość i pozwala na około 50 km wydruków – około 400 000 paragonów. Zapewnia to bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy fiskalnej. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych) dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.

Farex Perła Plus
Farex Bursztyn Plus (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

to mała i lekka kasa fiskalna z kopią papierową, przeznaczona dla niewielkich punktów handlowych oraz usługowych różnego rodzaju. Kasa fiskalna posiada również wydajny akumulator, który zapewni bezproblemową pracę bez dostępu do sieci elektrycznej. Mechanizm drukujący jest szybki, trwały i niemal bezobsługowy - w zasadzie wystarczy tylko sprężone powietrze, aby od czasu do czasu usunąć zalegający kurz i pozostałości z papieru termicznego. Kasa fiskalna może pracować również w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych) dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu.

Farex Bursztyn Plus
Aclas Kos (wycofana ze sprzedaży - brak homologacji)

to mała i lekka kasa fiskalna z kopią papierową, którą śmiało można zabierać ze sobą do “pracy w terenie”. Na w pełni naładowanym akumulatorze można wystawić kilkaset paragonów. Kasa fiskalna może pracować w trudnych warunkach (także tych wilgotnych i brudnych) dzięki membranowej, hermetycznej i dobrze zabezpieczonej klawiaturze. Na uwagę zasługuje również dwuliniowy, czytelny wyświetlacz z możliwością dostosowania kontrastu. Model posiada funkcję przypominania o wykonaniu zaległego raportu dobowego. Atutem tego modelu jest również wytrzymała obudowa oraz zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru.

Aclas Kos
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych z kopią papierową.
FAREX PERŁA PLUS FAREX BURSZTYN PLUS ACLAS KOS
typ kasy fiskalnej przenośna stacjonarno/przenośna przenośna
rodzaj kopii pamięci fiskalnej papierowa
sugerowana cena producenta - -
nasza cena -
dodatkowe akcesoria waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, PC


Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ON-LINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW