Przedstawiamy małe, proste i tanie kasy fiskalne on-line.
Zachęcamy do zapoznania się z nadchodzącymi zmianami dot. przepisów fiskalnych


Farex ONline Pro 300

mała, lekka, przenośna kasa fiskalna on-line, która sprawdzi się w różnego rodzaju punktach handlowo – usługowych. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45), sieć Wi-Fi lub sieć GSM. Do komunikacji można użyć równocześnie więcej niż jednego standardu łączności (np. RJ-45 + Wi-Fi), co zapewni niezawodną i pewną transmisję danych.
Zastosowany mechanizm drukujący w tym urządzeniu jest prosty w obsłudze i zapewni bezawaryjną pracę przez długi czas. Urządzenie posiada wydajny akumulator o dużej pojemności 2 200 mAh zapewniający długą i komfortową pracę bez zasilania sieciowego. Warto też wspomnieć o obudowie urządzenia – jest po prostu elegancka i dobrze wykonana. Jest to jedna z ładniejszych kas fiskalnych.

Farex ONline Pro 300
Aclas Kos On

mała, przenośna i lekka kasa fiskalna on-line. Jest to najmniejsza kasa fiskalna on-line dostępna w tym przedziale cenowym. Idealna dla osób świadczących swoje usługi w terenie. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45), sieć Wi-Fi lub sieć GSM.
Kasa posiada mocny i wydajny akumulator, który zapewni długą i bezproblemową pracę bez konieczności ładowania. Klawiatura urządzenia jest zabezpieczona przed zapyleniem i zalaniem co sprawia, że ten model można wykorzystywać nawet w trudnych warunkach (wilgoć, kurz, brud, itp.). Urządzenie posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje. Szybki mechanizm drukujący o bardzo wyraźnym wydruku oraz bezawaryjność urządzenia sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie przenośne w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kos On
Elzab k10 on-line

nowoczesna, mała i uniwersalna kasa fiskalna dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Urządzenie świetnie sprawdzi się we wszelakich punktach usługowych oraz handlowych.
Mała, bardzo intuicyjna, wyposażona w solidną obudowę z dużym dotykowym, odpornym na zarysowania i temperaturę ekranem 4,3 cala, na którym wszystko wygląda bardzo czytelnie i przejrzyście.
Model śmiało może być używany w terenie – pozwala na wydruk do 4200 paragonów bez ładowania akumulatora. Jest to prawdopodobnie najprostsza w obsłudze kasa fiskalna w Polsce.
Model posiada możliwość wydruku czarno – białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. Dodatkowo, w stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe swojej działalności. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, które pozwalają na autoreklamę firmy całkowicie za darmo. Na wyświetlaczu można umieścić dowolny plik graficzny (np. z promocyjnymi cenami lub coś podobnego).

Elzab k10 on-line
Elzab Mini LT

mała, lekka i stosunkowo prosta w obsłudze kasa fiskalna on-line. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć Wi-Fi. Klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną przed kurzem, wilgocią i brudem, dlatego polecamy ten model auto – serwisom, gastronomii i innym działalnością, u tórych występują cięższe warunki pracy.
Model posiada możliwość wydruku czarno - białego graficznego logo w nagłówku paragonu, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. Dodatkowo, w stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścićnp. dane kontaktowe swojej działalności. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, które pozwalają na autoreklamę firmy całkowicie za darmo.

Elzab Mini LT
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych on-line.
Farex Pro 300 Aclas Kos On Elzab k10 Elzab Mini LT
typ kasy fiskalnej przenośna stacjonarna
łączność z serwerami Minist. Fin. LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM Wi-Fi / GSM LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM
rodzaj kopii pamięci fiskalnej pamięć chroniona
sugerowana cena producenta 1 299 zł - 1 399 zł netto 1 199 zł - 1 299 zł netto 1 490 zł - 1 590 zł netto 1 390 zł - 1 599 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, waga elektroniczna, terminal płatniczy, PC szuflada kasowa, PC


Dla każdego Klienta konfigurujemy, programujemy i ustawiamy kasę fiskalną w sposób indywidualny.
Wykonujemy także test wraz ze sprawdzeniem jakości połączenia oraz sprawdzamy poprawność wymiany kluczy i szyfrowanie połączenia z serwerami Ministerstwa Finansów.
Pomagamy załatwić wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym: Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ON-LINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 792 878 942 lub 604 641 683

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Edata Farex Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW