Przedstawiamy małe, proste i tanie kasy fiskalne online.
Zachęcamy do zapoznania się z nadchodzącymi zmianami dot. przepisów fiskalnych


Farex ONline Pro 300

mała i lekka kasa fiskalna online, która sprawdza się w różnego rodzaju punktach handlowo – usługowych. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie nadaje się do pracy w terenie. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45), sieć Wi-Fi lub sieć GSM.
Zastosowany mechanizm drukujący w tym urządzeniu jest prosty w obsłudze, a wymiana papieru jest łatwa i szybka (wrzuć i pracuj). Urządzenie posiada wydajny akumulator o dużej pojemności 2 200 mAh zapewniający długą i komfortową pracę bez zasilania sieciowego. Warto też wspomnieć o obudowie urządzenia – jest po prostu elegancka i dobrze wykonana. Jest to jedna z ładniejszych kas fiskalnych.

Farex ONline Pro 300
Aclas Kos On

mała, przenośna i lekka kasa fiskalna online - idealna dla osób świadczących swoje usługi w terenie. Jest to najmniejsza kasa fiskalna online dostępna w tym przedziale cenowym. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez Internet (RJ-45), sieć Wi-Fi lub sieć GSM. Dostępny jest wariant urządzenia z anteną zewnętrzną dla zapewnienia mocniejszego sygnału sieci.
Wbudowany akumulator wystarczy na kilka godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Klawiatura urządzenia zabezpeczona jest membraną przed kurzem, wilgocią i brudem, dlatego polecamy ten model takim działalnością, u których występują cięższe warunki pracy. Urządzenie posiada definiowalne przyciski użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawianie paragonów i przypisać do przycisków najczęściej używane funkcje. Szybki mechanizm drukujący o bardzo wyraźnym wydruku oraz bezawaryjność urządzenia sprawiają, że jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie przenośne w swoim przedziale cenowym.

Aclas Kos On
Elzab k10 online

nowoczesna, mała, intuicyjna, dotykowa kasa fiskalna dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Urządzenie świetnie sprawdza się we wszelakich punktach usługowo - handlowych.
To urzązenie nowego typu - bez fizycznej klawiatury z dużym dotykowym ekranem 4,3 cala, na którym wszystko wygląda bardzo czytelnie i przejrzyście. Zastosowany tutaj ekran opornościowy można obsługiwać w rękawiczkach lub za pomocą np. rysika. Wbudowany akumulator wystarczy na kilka godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Jest to naszym zdaniem najprostsza w obsłudze kasa fiskalna spośród innych dostępnych na rynku urządzeń.
Nagłówek paragou można zaprogramować o graficzne, czarno – białe logo użytkownika, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. W stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, które pozwalają na autoreklamę firmy całkowicie za darmo. Dowolna grafika może również zostać umieszczona na ekranie kasjera. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć Wi-Fi lub sieć GSM.

Elzab k10 online
Elzab Mini LT

mała, lekka i stosunkowo prosta w obsłudze kasa fiskalna online. Komunikacja z serwerami Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć Wi-Fi. Klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną przed kurzem, wilgocią i brudem, dlatego polecamy ten model auto – serwisom, gastronomii i innym działalnością, u których występują cięższe warunki pracy.
Nagłówek paragou można zaprogramować o graficzne, czarno – białe logo użytkownika, które zwróci uwagę na Twoje paragony i doda im walorów estetycznych. W stopce paragonu (w dolnej jego części) można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne i niedoceniane funkcje kasy fiskalnej, które pozwalają na autoreklamę firmy całkowicie za darmo.

Elzab Mini LT
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych online.
Farex Pro 300 Aclas Kos On Elzab k10 Elzab Mini LT
typ kasy fiskalnej przenośna stacjonarna
łączność z serwerami Minist. Fin. LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM Wi-Fi / GSM LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM
rodzaj kopii pamięci fiskalnej pamięć chroniona
sugerowana cena producenta 1 299 zł - 1 399 zł netto 1 199 zł - 1 299 zł netto 1 490 zł - 1 590 zł netto 1 390 zł - 1 599 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, waga elektroniczna, terminal płatniczy, PC szuflada kasowa, PC


Konfigurujemy, programujemy i ustawiamy kasę fiskalną indywidualnie pod Klienta.
W miejscu instalacji urządzenia wykonujemy test połączenia, sprawdzamy poprawność komunikacji i wymiany kluczy, sprawdzamy poprawność szyfrowania połączenia z serwerami Ministerstwa Finansów.

Pomagamy także otrzymać zwrot 700 zł za każde zakupione urządzenie fiskalne, o ile dana działalność gospodarcza nie posiadała do tej pory urządzenia fiskalnego. Załatwiamy wszystkie wymagane formalności związane z Urzędem Skarbowym i sporządzamy wszystkie niezbędne dokumenty oraz formularze związane z zakupem i rejestracją kasy fiskalnej.

Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ONLINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 792 878 942 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Edata Farex Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW