Przedstawiamy małe, proste i tanie kasy fiskalne online.
Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi przepisami fiskalnymi.


Aclas Kobra On

mała, lekka i prosta w obsłudze kasa fiskalna. Naszym zdaniem jest to bardzo uniwersalna kasa fiskalna, która bardzo dobrze sprawdzi się niemal w każdej branży. Stosunkowo małe wymiary urządzenia nie wykluczają jej z roli kasy przenośnej.
Akumulator o pojemności 3 Ah umożliwia długotrwałą pracę bez dostępu do zasilania sieciowego. Klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną chroniącą do pewnego stopnia przed cięższym środowiskiem pracy, jak pył, wilgoć, krople cieczy, kurz czy brud.
Komunikacja z repozytorium Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć LAN (RJ-45), poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez sieć GSM.
Urządzenie posiada programowalne klawisze użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawienie paragonu. Inną opcją jest możliwość przypisania do klawiszy najczęściej używanych funkcji.
Model - podobnie jak kasa fiskalna Aclas Kos On - wyróżnia się bardzo niskim stopniem awaryjności. Urządzenie posiada duże i wygodne klawisze ułatwiające codzienną obsługę. Szybki i trwały mechanizm drukujący tworzący kontrastowy wydruk sprawia, iż jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie do pracy stacjonarnej z naszej oferty, biorąc pod uwagę segment cenowy.

Aclas Kobra On
Aclas Kos On

pod względem wymiarów jest mniejsza i lżejsza od Kobry On. To kasa fiskalna dedykowana osobom świadczącym usługi w terenie. Jest porównywalna pod względem wymiarów do Elzab k10, ale sporo od niej tańsza. Ale tańsza nie znaczy gorsza, gdyż - podobnie jak w kasie fiskalnej Aclas Kobra On – awaria przytrafia się naprawdę rzadko w tym modelu.
Komunikacja z repozytorium Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć LAN (RJ-45), poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez sieć GSM.
Akumulator o pojemności 1,4 Ah umożliwia wydruk co najmniej kilkudziesięciu paragonów bez konieczności jego ładowania.
Klawiatura urządzenia zabezpieczona jest membraną chroniącą do pewnego stopnia przed cięższym środowiskiem pracy, jak pył, wilgoć, krople cieczy, kurz czy brud.
Urządzenie posiada programowalne klawisze użytkownika, dzięki którym można znacząco przyspieszyć wystawienie paragonu. Inną opcją jest możliwość przypisania do klawiszy najczęściej używanych funkcji. Szybki i trwały mechanizm drukujący tworzący kontrastowy wydruk sprawia, iż jest to naszym zdaniem najlepsze urządzenie do pracy w terenie z naszej oferty, biorąc pod uwagę segment cenowy.

Aclas Kos On
Elzab k10

nowoczesna, mała, intuicyjna, dotykowa kasa fiskalna dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie. Naszym zdaniem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie występują cięższe warunki pracy, jak wilgoć, pył, kurz czy brud.
Zamiast standardowych klawiszy zastosowano ekran dotykowy 4,3 cala o regulowanej jasności. Obsługę kasy fiskalnej można więc śmiało porównać do obsługi smartfonu. Producent zastosował ekran opornościowy, który można obsługiwać w rękawiczkach lub przy użyciu rysika bądź innego przedmiotu.
Producent deklaruje, iż akumulator o pojemności 2,6 Ah umożliwia wydruk około 100 paragonów bez konieczności jego ładowania. Jest to naszym zdaniem najprostsza w obsłudze kasa fiskalna spośród dostępnych kas fiskalnych w naszej ofercie.
W nagłówku paragonu można zaprogramować czarno - białą grafikę, np. logo, która przykuje uwagę, dodając walorów estetycznych. Nagłówek oraz stopka paragonu posiadają wiele programowalnych linii, w których można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne funkcje reklamowe, które mogą posłużyć do promowania własnej marki.
Komunikacja z repozytorium Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez sieć GSM.

Elzab k10
Elzab Mini LT

mała, lekka i stosunkowo prosta w obsłudze kasa fiskalna. Komunikacja z repozytorium Ministerstwa Finansów odbywa się poprzez sieć LAN (RJ-45), poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez sieć GSM.
Płaskie klawisze zabezpieczone membraną lepiej poradzą sobie w środowisku, gdzie występuje kurz, wilgoć, pył czy brud, dlatego ten model kasy fiskalnej polecamy zwłaszcza warsztatom samochodowym, gastronomii, jak również innym działalnością, u których występują cięższe warunki pracy.
Ten model kasy fiskalnej dostępny jest także w wariancie z klawiaturą modułową, która naszym zdaniem jest wygodniejsza w codziennej pracy.
W nagłówku paragonu można zaprogramować czarno - białą grafikę, np. logo, która przykuje uwagę, dodając walorów estetycznych. Nagłówek oraz stopka paragonu posiadają wiele programowalnych linii, w których można umieścić np. dane kontaktowe, dowolny tekst lub slogan. Są to bardzo przydatne funkcje reklamowe, które mogą posłużyć do promowania własnej marki.

Elzab Mini LT
Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie dostępnych modeli kas fiskalnych online.
Aclas Kobra On Aclas Kos On Elzab k10 Elzab Mini LT
typ kasy fiskalnej stacjonarna przenośna stacjonarna
łączność z serwerami Minist. Fin. LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM Wi-Fi / GSM LAN (RJ-45) / Wi-Fi / GSM
rodzaj kopii pamięci fiskalnej pamięć chroniona
sugerowana cena producenta 1 349 zł - 1 449 zł netto 1 249 zł - 1 349 zł netto 1 690 zł - 1 829 zł netto 1 490 zł - 1 730 zł netto
nasza cena zapytaj o cenę
dodatkowe akcesoria czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, waga elektroniczna, terminal płatniczy, PC szuflada kasowa, PC


Konfigurujemy, programujemy i ustawiamy kasę fiskalną indywidualnie pod klienta.
W miejscu instalacji urządzenia sprawdzamy poprawność komunikacji i szyfrowania połączenia z repozytorium Ministerstwa Finansów.

Pomagamy także uzyskać zwrot 700 zł za zakupioną kasę fiskalną, o ile będzie to pierwsze urządzenia fiskalne w działalności gospodarczej.

Aby zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej, kliknij tutaj.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat
KASY FISKALNE ONLINE

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW