e-urzadzenia.net
tel. 579 551 001 , 729 991 544 serwis@e-urzadzenia.net e-urzadzenia.net
terminale płatnicze kasy fiskalne drukarki fiskalne

Terminal płatniczy dla klubu go–go, klubu nocnego, pokazów striptiz, usług seksualnych, towarzyskich stref rozrywki.

Współpracujemy z operatorem terminali płatniczych, który w sposób oficjalny obsługuje tego typu lokale. Nie jest to współpraca na zasadzie kombinowania czy ukrywania pewnych faktów przed operatorem, aby nie zorientował się, iż podjął współpracę z klubem go–go. Zainteresowane osoby zapewne znają temat.
Podczas oficjalnej współpracy nie trzeba się martwić o blokadę przelewów, o powtarzające tłumaczenie się z płatności w godzinach nocnych, o konsekwencje wynikające z faktu, iż operator nie jest świadomy, że współpracuje z klubem go–go, o wypowiedzenie umowy z dnia na dzień, o wpisanie przez operatora, a nawet przez organizacje płatnicze, na czarną listę, a także o konsekwencje wynikające ze złożonej reklamacji przez klienta, jeśli operator nie jest świadomy, iż współpracuje z klubem go–go.

Możemy nawiązać współpracę z klubem go–go, jak również z tego typu podobnymi lokalami, z którymi żaden operator terminali płatniczych nie podejmie współpracy bądź obsługuje takie lokale w sposób nieoficjalny.
Jeśli działalność nie znajduje się na czarnej liście operatora lub organizacji płatniczych, a dział ryzyka wyrazi zgodę na podpisanie umowy, to jesteśmy w stanie nawiązać współpracę. Możliwa jest również współpraca, jeśli w lokalu jest już zainstalowany terminal płatniczy. Nie zmuszamy do wypowiedzenia obecnej umowy, nie wymagamy wykonania minimalnego obrotu na terminalu, nie stosujemy ukrytych opłat. Przelewy następnego dnia roboczego na wskazane konto bankowe.

Mamy spore doświadczenie w obsłudze klubów go–go, którym pomogliśmy uzyskać terminal płatniczy. Podejmujemy się również tych trudnych przypadków, gdy nikt inny nie jest w stanie pomóc. Jesteśmy w stanie pomóc także lokalizacjom po sieci klubów Cocomo. Znamy specyfikę płatności w tego typu lokalach, jesteśmy dogadani i otwarci na współpracę, o ile nie grozi nam się uszczerbkiem na zdrowiu, bo niestety w tej branży nie każdy bywa uprzejmy i sympatyczny, ale cóż...

Jeśli masz problem z terminalem płatniczym w klubie go–go, nikt nie może Ci pomóc i chcesz to zmienić, skontaktuj się z nami, spróbujemy pomóc — tel. 579 551 001.
Więcej informacji o terminalach płatniczych znajduje się pod tym linkiem.