Oto najczęściej wybierane modele terminali płatniczych z najnowszymi certyfikatami bezpieczeństwa transakcji PCI DSS.

Przedstawiony na rysunku obok terminal płatniczy to stary, sprawdzony i niezawodny model Ingenico iCT 220. Terminal dostępny jest w dwóch wariantach umożliwiających komunikację z serwerem. Pierwszy rodzaj to połączenie internetowe. Niezbędny jest do tego dostęp do internetu w lokalu a także router z wolnym portem LAN (RJ-45).

Drugi rodzaj połączenia wykorzystuje sieć GPRS - komunikacja z serwerem możliwa jest dzięki telemetrycznej karcie SIM zainstalowanej w urządzeniu. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość instalacji terminala w lokalizacji bez dostępu do internetu. Telemetryczna karta SIM wliczona jest w miesięczny koszt najmu terminala.

Terminal Ingenico iCT 220 to niegdyś najpopularniejszy model terminala stacjonarnego na rynku. Urządzenie jest proste w obsłudze, posiada czytelny wyświetlacz z możliwością regulacji podświetlenia i kontrastu. Dodatkową opcją jest możliwość sparowania terminala płatniczego z wybranymi modelami kas fiskalnych Elzab lub Novitus. Takie sparowanie urządzeń przyspiesza obsługę Klienta i zapobiega pomyłkom zdarzającym się przy wpisywaniu kwoty transakcji. Terminal można dodatkowo wyposażyć w PinPad, zapewniając sobie i Klientowi wygodniejszą realizację płatności.

Ingenico iCT 220 (wycofano z dystrybucji)Przedstawiony na rysunku obok terminal to młodszy brat sprawdzonego i nieprodukowanego już modelu iCT 220. Ingenico iCT 250 posiada te same zalety i możliwości jak iCT 220. Jedyną różnicą pomiędzy tymi modelami jest to, że iCT 250 dysponuje kolorowym wyświetlaczem z możliwością personalizacji.

Komunikacja z serwerem odbywa się poprzez sieć LAN (RJ-45) lub opcjonalnie poprzez sieć GPRS.

Ingenico iCT 250 (wycofano z dystrybucji)Przedstawiony na rysunku obok terminal to Ingenico iWL 250. Jest to najpopularniejszy na rynku terminal przenośny korzystający z sieci GPRS. Komunikacja z serwerem odbywa się poprzez telemetryczną kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu.
Terminal świetnie sprawdzi się w pracy mobilnej (np. w gastronomii, cateringu, hotelach, u kosmetyczek, lekarzy, prawników itp.). Terminal posiada kolorowy wyświetlacz z możliwością personalizacji. Akumulator o pojemności 2 250 mAh umożliwia wydruk do 300 transakcji bez konieczności ładowania - spokojnie wystarczy na cały dzień intensywnej pracy. Urządzenie działa z każdego miejsca w Polsce - tam, gdzie jest zasięg sieci komórkowej. Terminal można ładować bezpośrednio z gniazdka zapalniczki samochodowej. Dodatkową opcją jest możliwość ładowania terminala poprzez bazę ładującą.

Ingenico iWL 250 (wycofano z dystrybucji)Ingenico Desk/3500 to następca terminali niezawodnej serii iCT. Jest to terminal stacjonarny, który łączy się z centrum rozliczeniowym operatora poprzez sieć LAN (RJ-45). Terminal działa szybko i niezawodnie, zapewniając komfortową pracę naprawdę długi okres czasu.
Desk/3500 posiada kolorowy wyświetlacz z możliwością wgrania własnej grafiki. Terminal umożliwia również wydruk czarno - białego logo graficznego, które zwróci uwagę na wydruk potwierdzenia transakcji i doda mu walorów estetycznych.

Ingenico Desk/3500Move/3500 to model następnej generacji terminali przenośnych od Ingenico, następca długowiecznego iWL 250. Akumulator o pojemności 2 250 mAh wystarczy na kilka godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Duży, czytelny, kolorowy wyświetlacz z możliwością regulacji podświetlenia, a także z możliwością wgrania na ekran dowolnej grafiki/logo to kolejne zalety tego modelu.
Komunikacja z serwerem odbywa się poprzez sieć GSM - w urządzeniu zainstalowana jest telemetryczna karta SIM.
Dysponujemy też wariantem tego terminala z komunikacją poprzez sieć Wi-Fi.
Dodatkową opcją jest możliwość ładowania terminala poprzez bazę ładującą.

Ingenico Move/3500Yoximo Flex to przenośny terminal płatniczy, który komunikuje się z serwerem poprzez sieć GSM (poprzez telemetryczną kartę SIM) lub sieć Wi-Fi. Znika więc problem ze słabym zasięgiem sieci komórkowej lub braku zasięgu. Zaletą tego terminala jest niewielki rozmiar. Brak nowoczesnego systemu operacyjnego to poniekąd kolejna duża zaleta tego modelu. Dzięki temu terminal jest po prostu szybki, a akumulator pozwoli na wykonanie dużej liczby płatności bez konieczności ładowania.
Dodatkową opcją jest możliwość ładowania terminala poprzez bazę ładującą.

Yoximo FlexSoftPos to dedykowana aplikacja operatora kart płatniczych, która jest alternatywą dla terminala płatniczego. Jest to tzw. wirtualny terminal płatniczy, który do działania wymaga smartphona z modułem NFC. Aplikacja zadziała na systemie Android (wersja 8.0 lub nowsza). Połączenie z centrum rozliczeniowym operatora wymaga dostępu do internetu (poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez dane komórkowe).
Aplikacja spełnia surowe normy bezpieczeństwa zweryfikowane przez organizacje płatnicze Visa/MasterCard. Wszystkie transakcje płatnicze wykonywane są przy użyciu silnych procedur zabezpieczeń zgodnych ze standardem EMV.
Obsługiwane metody płatności: karty płatnicze Visa/MasterCard/Maestro (zbliżeniowo - do 100 zł, zbliżeniowo + PIN), portfele cyfrowe (np. Google Pay, Apple Pay), BLIK.

Zapraszamy do kontaktu odnośnie szczegółów.

SoftPosPłatności elektroniczne (e-commerce) to wygodny sposób płatności na odległość. Ta elektroniczna forma płatności spełnia surowe normy bezpieczeństwa zweryfikowane przez organizacje płatnicze Visa/MasterCard. Wszystkie transakcje płatnicze wykonywane są przy użyciu silnych procedur zabezpieczeń.
Co ważne, nie trzeba posiadać sklepu internetowego, aby przyjmować płatności tym sposobem - Akceptant może więc uruchomić tę formę płatności dla swoich Klientów bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.
Najpopularniejszą opcją jest systemowa wysyłka na adres mailowy Klienta bezpośredniego linku do płatności. Klient opłaca zakup w sposób analogiczny jak poprzez PayU, PayPal, e-przelewy, itp.
Inną opcją jest zdalne obciążenie karty płatniczej po otrzymaniu od Klienta danych Jego karty płatniczej.
Akceptant otrzymuje dostęp do wygodnej platformy do zarządzania płatnościami. Platforma umożliwia tworzenie szablonów płatności, obsługę własnych treści w tytule, w treści oraz w stopce maila, który otrzyma Klient. Platforma umożliwia edycję wielu parametrów procesu płatności. Na platformie znajdziemy także historię, analizę i zestawienia transakcji, aby na bieżąco śledzić wszystko to, co związane z tą formą płatności.

Zapraszamy do kontaktu odnośnie szczegółów.

Płatności e-commercemPos to mobilny terminal płatniczy, który różni się od tradycyjnych terminali płatniczych tym, że jest mniejszy, lżejszy oraz tym, że nie posiada drukarki, a tym samym nie wymaga do działania papieru termicznego - potwierdzenie wykonania płatności może zostać wysłane na wskazany adres e-mail. Brak wydruków to oszczędność na papierze termicznym.
mPos jest odporniejszy na uszkodzenia fizyczne od tradycyjnych terminali płatniczych, dzięki czemu może pracować w cięższych warunkach. Komunikacja z centrum rozliczeniowym operatora odbywa się poprzez sieć Wi-Fi lub sieć GSM (poprzez telemetryczną kartę SIM).
Terminal posiada dotykowy ekran o przekątnej 2,4 cala, co przydaje się np. do podglądu historii transakcji. Akumulator o pojemności 1,25Ah pozwala na komfortową pracę przez cały dzień bez konieczności ładowania. Ładowanie odbywa się poprzez port USB-C, co docenią szczególnie osoby prowadzące działalność mobilną.
Naszym zdaniem jedynie wirtualny terminal płatniczy (SoftPos - opis powyżej) może okazać się ciekawą alternatywą dla osób prowadzących działalność mobilną. Z tym że dla punktów stacjonarnych mPos jest o wiele wygodniejszy, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten model niemal każdemu przedsiębiorcy - od stacjnarnych punktów handlowo - usługowych po działalności mobilne.

Ingenico Link/2500To PIN Pad dedykowany pod integrację z kasami fiskalnymi online. Komunikacja z centrum rozliczeniowym operatora odbywa się poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez sieć LAN (RJ-45). Integracja z kasą fiskalną odbywa się poprzez sieć LAN (RJ-45 lub Wi-Fi) - kasa fiskalna, jak i PIN Pad muszą znajdować się w tej samej sieci.
PIN Pad jest zasilany z zewnętrznego źródła - nie korzysta z zasilania poprzez kasę fiskalną, co pozytywnie wpływa na obydwa urządzenia, w tym na wolniejsze zużycie akumulatora kasy fiskalnej. PIN Pad nie posiada wbudowanej drukarki, więc to kasa fiskalna realizuje wszystkie wydruki.

Yomani touch XR PIN Pad
Poniżej przedstawiamy porównanie dostępnych modeli terminali płatniczych.
Desk/3500 Yomani Touch XR PIN Pad Move/3500 Yoximo Flex Link/2500
typ terminala stacjonarny przenośny
możliwość integracji z kasą fiskalną online nie tak nie
rodzaj połączenia LAN (RJ-45) LAN (RJ-45) / Wi-Fi GSM / Wi-Fi
miesięczny najem od 28 zł netto /msc od 30 zł netto /msc od 36 zł netto /msc od 37 zł netto /msc od 33 zł netto /msc
prowizja od transakcji od 0,49% - prowizja zależna jest od średniej wartości transakcji, a także od miesięcznego obrotu na terminalu
obsługa płatności zbliżeniowych TAK
dodatkowe funkcje DCC, preautoryzacja, CashBack, American Express, PrePaid, logo na wydrukach, przelewy 24h


Wszystkie powyższe terminale płatnicze posiadają aktualny certyfikat PCI DSS, zapewniając najwyższą ochronę i bezpieczeństwo podczas wykonywania oraz przetwarzania płatności bezgotówkowych.

Krótki opis dodatkowych funkcji dostępnych na terminalach płatniczych:
Poniżej podajemy orientacyjne warianty prowizyjne dla poszczególnych branż (najedź kursorem na właściwą branżę)

ZDROWIE

 • sprzęt szpitalny
 • zaopatrzenie medyczne
 • usługi medyczne i praktyki lekarskie
 • optycy
 • sklepy z okularami i akcesoriami optycznymi
 • pediatrzy
od 0,52%
od 0,50% + 0,05 zł

MOTORYZACJA

 • usługi blacharsko-lakiernicze
 • auto serwis
 • wulkanizacja
 • sklepy z częściami motoryzacyjnymi
 • dealerzy
 • myjnie samochodowe
od 0,54%
od 0,51% + 0,05 zł

SKLEPY DIY

 • sklepy meblowe
 • sklepy budowlane
 • sklepy tapicerskie
 • sklepy elektryczne i elektroniczne
 • wyposażenia wnętrz
 • sklepy komputerowe
 • sklepy RTV i AGD
od 0,54%
od 0,50% + 0,05 zł

SKLEPY ODZIEŻOWE

 • sklepy obuwnicze
 • sklepy odzieżowe
 • sprzęt sportowy
 • krawiec
od 0,54%
od 0,49% + 0,05 zł

USŁUGI

 • reklamowe
 • ubezpieczeniowe
 • ogrodnicze
 • sprzątania
 • weterynaryjne
 • fotograficzne
 • szkoły
 • fryzjerskie
 • kosmetyczne
 • SPA
 • salony masażu
od 0,58%
od 0,52% + 0,05 zł

STACJE PALIW

od 0,54%
od 0,48% + 0,05 zł

POZOSTAŁE SKLEPY

 • księgarnie
 • czasopisma i prasa
 • drogerie
 • apteki
 • kwiaciarnie
 • sklepy papiernicze
 • rowerowe
 • fotograficzne
 • pamiątki
 • zabawki i gry
 • jubilerskie
 • zoologiczne
od 0,58%
od 0,49% + 0,05 zł

HOTELE

 • noclegi
 • motele
 • usługi noclegowe
 • usługi rezerwacji
od 0,58%
od 0,55% + 0,04 zł

ROZRYWKA

 • restauracje
 • bary
 • parki rozrywki
 • tawerny
 • kluby nocne
 • dyskoteki
 • kręgielnie
 • catering
 • kluby sportowe
 • szkoły tańca
 • fast food
 • kino
 • usługi rekreacyjne
od 0,65%
od 0,52% + 0,05 zł

SKLEPY SPOŻYWCZE

 • stoiska mięsne i rybne
 • pieczywo
 • wyroby cukiernicze
od 0,67%
od 0,48% + 0,05 zł

INNE SKLEPY

 • piekarnie
 • cukiernie
 • sklepy mięsne
 • sklepy monopolowe
 • warzywniaki
 • sklepy rybne
 • lodziarnie
od 0,69%
od 0,48% + 0,05 zł

TRANSPORT

 • taxi
 • przewoz osób
 • usługi transportowe
od 0,67%
od 0,51% + 0,05 zł

KLUBY NOCNE

 • kluby nocne
 • kluby go-go
 • night club
 • kluby ze striptizem
 • usługi seksualne
 • usługi towarzyskie
 • strefy rozrywki
ustalana indywidualnie

POZOSTAŁE

 • kasyna
 • lombardy
 • kantory wymiany walut
 • biura podróży
od 0,55%
od 0,50% + 0,05 zł


Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Czy obsługujemy kluby go-go?

Tak, obsługujemy. Możemy nawiązać współpracę z klubem go-go, jak również z tego typu podobnymi lokalami, z którymi żaden operator terminali płatniczych nie podejmie współpracy bądź obsługuje takie lokale w sposób nieoficjalny.
Jeśli działalność nie znajduje się na czarnej liście operatora lub organizacji płatniczych, a dział ryzyka wyrazi zgodę na podpisanie umowy, to jesteśmy w stanie nawiązać współpracę. Możliwa jest również współpraca, jeśli w lokalu jest już zainstalowany terminal płatniczy. Nie zmuszamy do wypowiedzenia obecnej umowy, nie narzucamy wykonania minimalnego obrotu, nie stosujemy ukrytych opłat. Przelewy następnego dnia roboczego na wskazane konto bankowe.

Nasz operator obsługuje kluby go-go w sposób oficjalny. Warunki współpracy są zdecydowanie inne dla tego typu działalności, ponieważ wiele lat doświadczenia pokazało, iż ryzyko reklamacji w tego typu lokalach jest dużo wyższe niż w innych działalnościach. Nasz operator obsługuje kluby go-go na kodzie MCC, który odpowiada rzeczywistości, a nie na kodzie MCC, który przypisany jest np. do działalności gastronomicznej lub do cateringu. Tego typu ukrywanie prawdziwej działalności lokalu ma lub będzie mieć w przyszłości różnego rodzaju konsekwencje, kończąc na ogromnych karach finansowych, a nawet na wpisaniu na czarną listę organizacji płatniczych.

Mamy spore doświadczenie w obsłudze klubów go-go, którym pomogliśmy uzyskać terminal płatniczy. Podejmujemy się również tych trudnych przypadków, gdy nikt inny nie jest w stanie pomóc. Jesteśmy w stanie pomóc także lokalizacjom po sieci klubów Cocomo. Znamy specyfikę płatności w tego typu lokalach, jesteśmy dogadani i otwarci na współpracę, o ile nie grozi nam się uszczerbkiem na zdrowiu, bo niestety w tej branży nie każdy bywa uprzejmy i sympatyczny, ale cóż...

Jeśli masz problem z terminalem płatniczym w klubie go-go, nikt nie może Ci pomóc i chciał(a)byś to zmienić, skontaktuj się z nami, spróbujemy pomóc - tel. 579 551 001.
Więcej informacji o terminalu płatniczym dla klubu go-go znajduje się pod tym linkiem.

POLSKA BEZGOTÓWKOWA terminal płatniczy bez opłat

Jesteśmy do dyspozycji w godz. 830-1600. Telefon serwisowy poza godzinami pracy: 579 551 001 lub 729 991 544

Nasi partnerzy : 

PayTel JCCS Worldline Elzab Six Payments Aclas-Polska

created by MW